Maeng Da White

Nový produkt

Odrůda Maeng Da White spadá mezi bílé druhy kratomu, známé zejména pro své stimulační a energizující účinky. Maeng Da patří mezi nejpopulárnější odrůdu mezi uživateli vůbec. 

Maeng Da White se podobá ostatním bílým druhům, avšak při mírně vyšším dávkování se jeho síla násobí – tato odrůda má rychlý nástup, dostavuje se vysoký příval energie, motivace do práce, vytrvalost.

Země původu:Thajsko

 

Více informací

5990 ks

32 Kč s DPH

Více informací

Bílý kratom, tzv. white strain, je známý především pro své vysoce stimulační a energizující účinky. Představuje přírodní stimulant, který v sobě kloubí prvky zvýšené energie, ale i znatelně lepší produktivity. 

Bílý kratom je zejména v Indonésii místními obyvateli užíván jako vhodná alternativa ke kávě pro zvýšení bdělosti, pozornosti a efektivity během dlouhých pracovních dnů. 

V okruhu uživatelů v západním světě je tedy často využíván zejména při mentálně či fyzicky náročné práci – představuje tedy účinný doplněk ke studiu či náročnému zaměstnání. 

Své zastánce si našel bílý kratom i v okruhu sportovním, kdy pozitivně stimuluje fyzickou činnost a účinně bojuje s únavou a fyzickým vytížením. 

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: