Kratom Bali Red

Nový produkt

5731 ks

29 Kč s DPH

Více informací

V případě zájmu o větší množství kratomu (1,5 kg a více) nás prosím kontaktujte na info@kratomias.cz pro individuální cenovou nabídku. 

Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací/výzkumné účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.Tento text je pouze vzdělávací.

Červený druh kratomu, neboli Red-Vein, patří mezi nejrozšířenější druhy kratomu na trhu vůbec. 

Dominantní metodou produkce červeného kratomu je fermentace kratomových listů probíhající v uzavíratelných pytlech, ve kterých se fermentují až několik dní. Po dokončení fermentace se listí následně usuší a dále zpracovává – tedy nadrtí a namele až se dostane do žádané formy jemně zeleného prášku, tak jak už ho známe. 

Červený druh nabízí příjemné uklidňující účinky spojené s pocitem uvolnění, pohody a optimismu. Kromě toho je vhodný na jakýkoliv druh spánkových poruch. Z fyzického hlediska odbourává bolesti a uvolňuje svaly. Proto jeho obliba stoupá od chronicky nemocných pacientů až po profesionální sportovce, kterým pomáhá regenerovat svalstvo.

21 dalších produktů ve stejné kategorii: