Bali Green

Nový produkt

Odrůda Bali Green se řadí mezi zelené druhy kratomu, které jsou známé zejména pro své euforizující a povzbuzující účinky. 

Bali Green nabízí od každého něco. Uvolňuje mysl, dává mírný pocit euforie a zároveň je skvělým analgetikem. Pokud jste zastáncem alternativní léčby, Bali Green Vás jistě zaujme. 

Země původu: Borneo

 

Více informací

5992 ks

32 Kč s DPH

Více informací

Zelený kratom, tzv. green strain, se pro své vysoce stimulační a lehce euforizující účinky řadí k nejoblíbenějším druhům kratomu vůbec. Napomáhá ke zvýšení bdělosti a ostražitosti a někteří uživatelé reportují stavy naprosté koncentrace, tzv. „flow“.

Obecně jsou také zelené druhy využívány k léčbě či tlumení bolestí a jiných nepříjemností zejména pak kvůli tomu, že nenavozují vyšší ospalost a mátožnost jako některé jiné analgetické léky či doplňky.

Díky svým vyváženým účinkům je zelený kratom hojně využíván v boji s jakoukoliv formou sociální fobie – snižuje totiž celkovou úzkost a strach, a je proto ve společnosti často využíván k rekreačním sociálním aktivitám a slouží například jako vhodná alternativa k alkoholu. 

V okruhu uživatelů je někdy nazýván jako tzv. zlatá střední cesta, která představuje zdravou rovnováhu mezi stimulací a relaxací – nachází se tedy někde v pomyslném bodu mezi bílým a červeným kratomem, nicméně účinky mohou jednotlivci vnímat individuálně – a proto doporučujeme nejprve druhy vyzkoušet a vzájemně porovnat.

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: