Spolupráce – Affiliate program Kratomias

 

Spolupráce – Affiliate program Kratomias.cz

 

Zapojte se do partnerského programu společnosti Kratomias.cz a sbírejte odměny na bázi fixní či provizní částky za zprostředkované objednávky a konverze. Stačí pouze prostřednictvím profilů na sociálních sítích propagovat svůj unikátní slevový promokód a šířit seriózní povědomí o kratomu a naší společnosti.

 

Proč se stát Affiliate partnerem společnosti Kratomias?

 

  1.      Jednoduchý systém a poradenství 

Registraci vyřídíte pomocí pár kliknutí a následně pouze kontrolujete dosažené konverze a statistiky. Navíc jakékoliv potřeby a nejasnosti konzultujete s naším týmem, který je vždy plně otevřený Vám pomoci.

 

  1.      Šíření seriózního povědomí o kratomu ve společnosti 

Pomocí Vašeho profilu na sociálních sítích pomáháte šířit seriózní povědomí o kratomu napříč českým internetovým prostředím. 

 

  1.      Vysoké odměny a benefity

Společnost Kratomias pro Vás bude představovat dlouhodobého a spolehlivého partnera – za každou zprostředkovanou konverzi a objednávku jste schopni získávat finanční odměnu ve výši fixní či provizní částky. 

 

Jak se zapojit do affiliate programu?

 

  1.      Kontaktuje nás na níže uvedený email a zapojte se tak do Kratomias Affiliate programu a pomozte šířit seriózní povědomí o kratomu v České republice. 

 

      Kontaktní email: info@kratomias.cz

 

  1.      V emailu nezapomeňte uvést váš profil na sociálních sítích pomocí kterého se chcete stát naším affiliate partnerem.

 

  1.      Vyčkejte na schválení partnerského Affiliate účtu a vyčkejte na informační email, který Vám zašleme na registrovanou e-mailovou adresu.